• LAVOR PRO ĮRANGA

AUKŠTO SLĖGIO ĮRANGA

Įrenginiai greitam ir kokybiškam valymui. Lavorwash gamina visas dalis skirtas aukšto slėgio sistemoms ir gali kontroliuoti jų kokybę, greitai reaguoti į pokyčius rinkoje ir užtikrinti aukščiausią kokybę.

Pagrindinis aukšto slėgio įrenginių pasirinkimo kriterijus yra plovimo efektyvumas. Elementai įtakojantys efektyvumą: vandens kiekis ir slėgis. Šių abiejų parametrų suderinimas ir užtikrina greitą bei kokybišką darbą.

Dizainas – vertikalus arba horizontalus priklauso nuo pompos pozicijos. Vertikalūs įrenginiai daug patogesni vartotojui, jie lengviau juda ir juos patogiau sandėliuoti. Horizantalius įrenginius lengviau remontuoti, jie stabilesni.

Pompa – Lavorwash gamina tiek  linijines tiek ašines pompas. Nesvarbu kokia pompos konstrukcija, svarbu kokios medžiagos naudojamos jos gamyboje. Visos Lavor įrenginiuose montuojamos vandens pompos yra pagamintos iš aliuminio arba žalvario. Vandeniu aušinama konstrukcija užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą.

GRINDŲ PLOVIMO MAŠINOS

Lavor Pro grindų plovimo mašinos tiesiog sukurtos profesionalams – lengva valdyti, galingos, efektyvios, rūpestingai sukurtos naudojant aukščiausios rūšies madžiagas, patrauklaus dizaino.

Grindų plovimo mašinos yra dviejų rušių: su pavara ir stumiamos. Jūs galite pasirinkti modelį idealiai atitinkantį jūsų patalpos formą, dydį, valomo paviršiaus struktūrą, užterštumą ir kitus parametrus. Diskinės grindų plovimo mašinos pasižymi dideliu efektyvumu ir lengvu valdymu, nepriklausomai nuo to kokio tipo mašiną jūs pasirinksite, su pavara ar stumiamą. Plovimo diskas visada tolygiai prispaudžiamas prie plaunamo paviršiaus, net jei ir yra nelygumų. Priklausomai nuo mašinos dydžio jos būna 1, 2 ar 3 plovimo diskų. Platus akumuliatorių bei pakrovėjų pasirinkimas ir komplektacija, užtikrina ilgą nepertraukiamą darbą. Grindų plovimo mašinų darbo našumas iki 8000kv.m/h.

ŠLAVIMO MAŠINOS

Šlavimo mašinos gali būti naudojamos tiek gyvenamųjų namų ar kiemų priežiūrai, tiek miesto gatvių ir šaligatvių valymui. Jos komplektuojamos su elektrinais, benzininiais ar dyzeliniais varikliais. Elektrinis variklis gali būti naudojamas tiek lauke tiek patalpose. Benzininis ir dyzelinis variklis gali būti naudojami tik lauke ir tai yra geriausias pasirinkimas tokiems darbams nes jis gali dirbti be sustojimo. Naudojant elektrini variklį su baterijomis jas reikia įkrauti ( įkrovimo laikas 8 – 10 val.).  Šlavimo mašinos dažniausiai turi dviejų tipų šepečius – šoninius diskinius ir vidurinį cilindrinį. Priklausomai nuo dydžio ir poreikio gali būti 1 arba 2 šoniniai diskiniai šepečiai. Didesnių našumų prietaisai gaminami su pavara, kad būtų patogu ir lengva dirbti.

GARŲ GENERATORIAI

Garų generatoriai – galingi, mobilūs, efektyvūs, skirti įvairiausiems nešvarumams ir paviršiams. Jie gali būti naudojami automobilių plovyklose, gamybinėse patolpose, maisto pramonėje, naftos ir tepalinių dėmių valymui, sienų valymui, dažų šalinimui, automobilių plovimui ir valymui.

Lavor Pro garų generatoriai gaminami su elektriniais ir dyzeliniais varikliais. Garų generatorius gamina garą ir jį paduoda su spaudimu. Toks valymo būdas padeda greičiau ir efektyviau pašalinti visus nešvarumus.

Kuo skiriasi garų generatorius nuo karšto vandens aukšto slėgio sistemos? Garų generatorių galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Aukšto slėgio sistemos neįmanoma naudoti patalpoje kur nėra drenažo, dėl didelio vandens kiekio. Naudojant garus, nešvarumai pašalinami lengviau ir greičiau, tokiu būdu jūs taupote savo laiką ir kaštus. Iki 180°C paduodamas garas su spaudimu pašalina nešvarumus nenaudojant jokios chemijos.

Atsižvelgiant  kokie yra nešvarumai, paviršius ir užteršimo pobūdis galima reguliuoti paduodamo garo temperatūrą ir slėgį.

Garų genaratoriai turi atskirą vandens rezervuarą, kurį galima lengvai ir nesudėtingai papildyti bet kuriuo metu (nereikia laukti kol generatoriuje easntis vanduo atvės).

DULKIŲ SIURBLIAI

Galia, oro srautas, slėgis: kuris techninis parametras yra svarbiausias? Teisingiausias astakymas kalbant apie dulkių siurblius yra siurbimo efektyvumas – tai parametrų derinys: oro siurbimas, variklio galia ir slėgis.  Jei dulkių siurblys netinkamai pagamintas, jis sunaudoja daug elektros energijos nesuteikdamas jokio efektyvumo. Nustatant siurblio efektyvumą reikia suderinti oro srautą ir variklio galią. Visi mūsų siurbliai yra aukšiausios efektyvumo klasės ir sukurti atsižvelgiant į esminius vartotojo poreikius.

Lavor kompanija turi platų asortimentą buitinių ir profesionalių siurblių skirtų tiek sausam, tiek skysčių siurbimui. Mūsų dulkių siurbliai turi pastikinį arba metalinį kontenerį. Plastikinis konteineris yra atsparus lenkimui ir deformacijoms, neįsielektrinantis, atsparus cheminiam poveikiui, mes juos rekomenduojame jei jūs jį dažnai nešiosite, mažesnėms patalpoms. Metalinis konteineris tvirtas, stabilus, tačiau lengviau įlenkiamas. Mes juos rekomenduojame viešoms ir didelėms erdvėms.

Priklausomai nuo siurblio dydžio jame gali būti sumontuotos 1, 2 arba 3 turbinos. Veikimas (kai yra sumontuota daugiau nei vienas variklis) yra paraleliai suderintas taip, kad didėjant siurbimo galiai slėgis išlieka stabilus.

Dulkės ir nešvarumai gali būti surenkami tiesiai į konteinerį arba į popierinius maišelius. Variklio apsaugai naudojami daugkartinio naudojimo medžiaginai, paraloniniai ar hepa filtrai. Palaikyti pastovų siurblio našumą sumontuoti rankinai arba pniaumatiniai filtro nukratymo mechanizmai.

ĮRANGA CHEMINIAM VALYMUI

Lavorwash profesionalūs siurbliai veikiantys išpurškimo – susiurbimo principu sukurti išvalyti bet kokio tipo medžiaginį paviršių: tekstiliniai grindų paviršiai, apmušalai, biuro kėdės ir pan. Ištirpdo bei pašalina purvą vienu etapu, o didelė siurbimo galia užtikrina mažą likutinę drėgmę.

Šie yrenginai turi nuo 6,5 iki 78 litrų talpos rezervuarus, 1 arba 2 variklius, 1 arba 2 pompas chemijai užtikrinti pastovų įpurškimo srautą. Pilnas asortimentas priedų, antgalių ir chemijos užtikrina kokybišką ir giluminį valymą: kilimų, automobilių sėdynių, sofų, lovų, biuro kėdžių, kilimėlių ar net palapinių.

Kai kurie modeliai gali būti jungiami prie kompresoriaus ir papildomo putų konteinerio, dar efektyvesniam ir geitesniam jūsų darbui.